TEROSON SB 2444 - lepidlo na profilovú gumu

Späť na zoznam produktov

TEROSON SB 2444 je kontaktné lepidlo na báze polychloroprénu s excelentnými vlastnosťami vhodnými na natieranie a nanášanie pomocou špachtle. Používa sa na lepenie spojov typu guma na gumu a guma na kov. Lepidlo poskytuje vysokú počiatočnú pevnosť. Zlepený spoj je pružný a odolný voči vyšším teplotám.

TEROSON SB 2444 sa používa na lepenie plných aj penových gumových materiálov, ako aj na lepenie ľahkých penových hmôt (napríklad to môžu byť polyéterové a polyesterové peny), plsť, alebo protihlukové tlmiace materiály. Tieto materiály sa môžu lepiť na gumu, kovy (surové, fosfátované, ošetrené vypaľovanou základnou farbou, alebo lakom, anodizované), na drevené materiály, polyester, kartónové panely, na betón, tuhé PVC a na kožu.

TEROSON SB 2444 sa úspešne používa v automobilových dielňach na lepenie gumových profilov a gumových krytín do vozidiel. Aj v konštrukčnej oblasti sa používa na lepenie gumových krytín, dverových tesnení, izolačných materiálov a špeciálne aj na lepenie fólií a panelov na tlmenie hluku v konštrukciách budov (na betón a murivo), na drevené materiály alebo na oceľ. V priemyselnej oblasti sa TEROSON SB 2444 používa ako hospodárne lepidlo na všeobecné účely v súlade s vyššie uvedenými aplikačnými možnosťami.

TEROSON SB 2444 - lepidlo na profilovú gumu