TEROSON RB R2000 HS - ochrana podvozkov

Späť na zoznam produktov

TEROSON RB R2000 HS je ochranný rozpúšťadlový náter bez prídavku bitúmenovej živice na báze guma/živica. Po úplnom vyschnutí náter vykazuje ochranu proti sústavne elastickej korózii s dobrými charakteristikami starnutia. Náter účinne odoláva popraskaniu pri nízkych teplotách predovšetkým vďaka kombinácii vstupných surovín.

Vyschnutý film dobre priľne k čistým povrchom, rovnako ako k povrchom s náterom a PVC povrchom. Film vykazuje veľmi dobrú odolnosť proti oderu. Prefarbenie náteru klasickými farbami (bežnými alebo na vodnej báze) používanými v automobilovom priemysle je možné za dodržania nasledujúcich podmienok:

  • nechajte náter aspoň 16 hodín vysychať
  • pred konečným náterom naneste farbu jemným postrekom (hmlou)
  • konečný náter nanášajte až po začiatku schnutia základné farby
  • je možné následné sušenie v sušiarni pri 60°C

TEROSON RB R2000 HS je vhodný pri opravách podvozku vozidla, podbehov kolies, predných a zadných zásteriek, spojlerov, dverných prahov a čiastočne aj ako ochrana proti odletujúcim kameňom. Prípravok je používaný ako ochranný náter pre lakované súčiastky alebo povrchy ošetrené primerom na podvozku vozidla a pri opravách náterov na báze PVC a guma/ živica.

TEROSON RB R2000 HS je tiež vhodný na tlmenie vibrácií podbehov kolies a bočných stien, a tiež pre prekrytie a utesnenie opráv, zvarov, okolie zvarov a preplátovania.

TEROSON RB R2000 HS - ochrana podvozkov