TEROSON SB S3000 - ochrana proti kamienkom

Späť na zoznam produktov

TEROSON SB S3000 je náterový materiál s obsahom rozpúšťadiel, s vysokou viskozitou, na báze umelých živíc, ktorý sa dá nanášať striekaním. Tento náterový materiál vykazuje mimoriadne vysokú rýchlosť schnutia a možno ho veľmi rýchlo prelakovať iným náterom. Po úplnom vyschnutí vykazuje tento náter vysokú odolnosť voči abrazívnym vplyvom a dobrú ochranu voči korózii.

Náter predstavuje dobrú ochranu podkladu voči odletujúcim kamienkom a má dobré charakteristiky z hľadiska odolávania starnutiu. Suchý film vykazuje dobrú priľnavosť na podklad zo surových, základovaných a lakovaných plechov, kovových dielov a dielov z bežných alebo plnených plastov, ktoré boli vopred natreté primárnym lakom.

TEROSON SB S3000 sa dá prelakovať bežnými spotrebiteľskými lakovacími systémami aj s vodnými lakmi (vodou riediteľnými lakmi). Vysúšanie v peci je možné bez problémov na lakovaných ako aj na nelakovaných častiach. Po úplnom vyschnutí náteru je možné materiál aj prebrúsiť. TEROSON SB S3000 má vysokú súdržnosť a odolnosť voči stekaniu spolu s výbornými vlastnosťami pri striekaní.

Tieto vlastnosti umožňujú užívateľovi vytvárať na ošetrovanom povrchu bezmála všetky požadované druhy štruktúry. TEROSON SB S3000 je dočasne odolný voči účinkom benzínu a studených rozpúšťadiel.

Oblasti použitia:

TEROSON SB S3000 je vhodný na chránenie viditeľných častí vozidiel proti korózii a poškodeniam, ktoré sú zapríčinené odletujúcimi kamienkami, soľou a vlhkosťou, umožňuje obnoviť originálnu štruktúru lakovaného povrchu s ochranou proti odletujúcim kamienkom. TEROSON SB S3000 nie je vhodný na prelakovanie elastických materiálov.

TEROSON SB S3000 - ochrana proti kamienkom