TEROSON WX 215 - sprej na dutiny

Späť na zoznam produktov

Sprej na dutiny je prípravok na báze rozpúšťadiel určený pre ochranu dutín. Jedná sa o riedku, mierne tixotropnú kvapalinu v spreji, ktorý dosiahne i do úzkych priestorov, pokiaľ použijete špeciálnu nasadzovaciu trysku. Sprej na dutiny vniká do dutín a vytláča vlhkosť. Prípravok obsahuje veľký podiel inhibítorov korózie.

Sprej na dutiny sa rozprašuje na veľmi jemnú hmlu, ktorá má výnimočnú schopnosť vzlínať, dobre penetrovať do miest určených k ochrane proti korózii (napr. zvary) a z takýchto miest nevyteká (v prípade nadmerného nastriekania produktu a jeho odkvapkávania pokryte podlahu papierom alebo nanášajte menej produktu).

Prípravok je možné nanášať aj pri teplote 10°C avšak vzlínavosť je zaručená pri izbovej teplote. Po úplnom vyschnutí prípravok vytvára jemný, vode odolný, svetlo béžový, takmer transparentný film.

Oblasti aplikácie:

Sprej na dutiny sa používa v autoopravárenstve predovšetkým ako dodatočná protikorózna ochrana interiérových dutín nanášaná na už existujúce utesnenie dutín v nových automobiloch a pri opravách po haváriách. S pripojenou tryskou je možné prípravok rozstrekovať i na plochy napr. na podvozok vozidla ako vysoko účinnú protikoróznu ochranu a čerstvý, nový vzhľad.

TEROSON WX 215 - sprej na dutiny