TEROSON VR 620 - rýchloodhrdzovač

Späť na zoznam produktov

TEROSON VR 620 je priehľadný, výborne penetrujúci olej v aerosolovom balení na báze zmesi ropných olejov a aditív. Produkt rýchlo preniká medzi zhrdzavené a skorodované súčiastky a narúša spojenie zoxidovaného kovu. Pre svoje vynikajúce penetračné vlastnosti je rovnako vhodný pre uvoľnenie dehtu, tukov a ďalších uhlíkatých usadenín. Produkt zanecháva tenký film, ktorý maže a chráni pred koróziou.

TEROSON VR 620 je špeciálne vyvinutý ako super penetrujúci olej pre uvoľnenie zhrdzavených a zatvrdnutých matíc, skrutiek, svorníkov, potrubných tvaroviek a ďalších závitových spojení, rovnako ako kovových súčastí v automobiloch a priemyslových zariadeniach. Je tiež doporučený pre čistenie súčiastok pred ich namazaním a tiež ako ľahké mazivo a spomalovač korózie.

strong>TEROSON VR 120 je čistiaci a regeneračný prostriedok na plastické komponenty motorových vozidiel. Produkt obsahuje dezodoračné a antistatické komponenty a dodáva plastovým dielom svieži hodvábny lesk.

TEROSON VR 120 je vhodný na omladenie vzhľadu plastových komponentov v interiéri kabíny automobilu. Produkt možno použiť aj na ošetrenie kože, umelej kože a dreva.

Vlastnosti:

  • antistatické vlastnosti
  • čistič plastových dielov
TEROSON VR 620 - rýchloodhrdzovač