CASTROL EDGE PROFESSIONAL A5 0W-30

Späť na zoznam produktov

CASTROL EDGE PROFESSIONAL A5 0W-30 je motorový olej vhodný pre benzínové a naftové motory osobných automobilov, kde je výrobcom odporúčaný olej s viskozitou SAE 0W-30 a špecifikáciami API SL, ILSAC GF-2, ACEA A1/B1, A5/B5 alebo skoršími špecifikáciami.

Volvo odporúča CASTROL EDGE PROFESSIONAL A5 0W-30.

Castrol EDGE Professional posilnený s TITANIUM FST™ zabezpečuje mimoriadnu silu olejového filmu pre dnešné moderné motory pracujúce pri vyšších tlakoch ako kedykoľvek predtým.

CASTROL EDGE PROFESSIONAL A5 0W-30 je náš najsilnejší a najpokrokovejší rad motorových olejov. Jeho nová technológia TITANIUM FST™ zdvojnásobuje silu motorového oleja, zabraňuje narušeniu olejového filmu a redukuje trenie. Castrol EDGE Professional s TITANIUM FST™ pomáha motoru dosiahnúť maximálny výkon. Castrol EDGE Professional je certifikovaný podľa najvyšších globálnych štandardov ako CO2 neutrálny.

Oleje Castrol Professional sú dvakrát filtrované a následne opticky kontrolované naším systémom optického merania častíc. Takto garantujeme, že každý liter oleja Castrol Professional spĺňa naše najprísnejšie požiadavky kvality.

CASTROL EDGE PROFESSIONAL A5 0W-30