CASTROL MAGNATEC PROFESSIONAL OE 5W-40

Späť na zoznam produktov

CASTROL MAGNATEC PROFESSIONAL OE 5W-40 je vhodný pre použitie v benzínových a dieslových motoroch osobných automobilov, kde výrobca doporučuje mazivá s viskozitnou triedou SAE 5W-40 a špecifikácie ACEA C3, API SM/CF alebo skoršie špecifikácie. Castrol Magnatec Professional je schválený pre použitie v širokej škále vozov podľa schválených špecifikácií.

Inteligentné molekuly Castrol Magnatec Professional pri ľnú na súčasti motora ako magnet a tým výrazne znižujú* opotrebenie motora. Až 75% opotrebenia motora vzniká pri jeho zahrievaní na prevádzkovú teplotu. Keď motor zastaví, bežný olej stečie z kritických častí motora, avšak olej Castrol Magnatec Professional nie. Inteligentné molekuly priľnú ako magnet k súčiastkám motora a vytvárajú tak ochranný mazací film, ktorý je pripravený chrániť motor od okamžiku naštartovania.

Castrol Magnatec Professional bol špeciálne navrhnutý tak, aby zabezpečil vynikajúcu ochranu súčasných moderných motorov. Moderné dieslové motory sú vybavené filtrami pevných častíc (DPF, FAP) k odstraňovaniu škodlivých častíc z výfukových plynov. Castrol Magnatec Professional OE 5W-40 je špeciálne formulovaný tak, aby zamedzil zanášaniu týchto filtrov.

CASTROL MAGNATEC PROFESSIONAL OE 5W-40