CASTROL GREENTEC BIKE CLEANER

Späť na zoznam produktov

Castrol Greentec Bike Cleaner bol vyvinutý tak, aby zaistil rýchle a účinné čistenie najodolnejších nečistôt spolu s vynikajúcou kompatibilitou so širokým spektrom materiálu, vrátane kovov a ľahkých zliatin, plastov, gúm a lakov.

Moderné motocykle sa vyrábajú z exotických zliatin a sofistikovaných plastov, náterov a lakov. Tieto materiály môžu byť citlivé na chemické produkty a v prípade použitia príliš agresívneho prostriedku môže dôjsť k poškodeniu, niekedy je dokonca potrebné vymeniť drahý diel, aby sa obnovil pôvodný vzhľad. Receptúra bola vyvinutá tak, aby zaistila maximálny čistiaci účinok aj na najodolnejšie mastnoty a špinu. Castrol Greentec Bike Cleaner bol taktiež testovaný z hľadiska kompatibility s viac ako 30 rôznymi materiálmi s cieľom bezpečného používania na väčšine moderných motocyklov.

Nový Greentec Bike Cleaner testovalo popredné nezávislé laboratórium a použilo pri tom náročnú metódu materiálovej kompatibility. Pri testovaní účinkov prostriedku boli použité motocyklové diely pri teplotách až 80 °C počas 24 hodín.

Castrol Greentec Bike Cleaner preukázal vynikajúce parametre kompatibility v porovnaní s poprednými konkurentmi: na žiadnom z testovaných materiálov sa neprejavili negatívne účinky.

Sú zobrazené iba súčiastky, kde jeden alebo viac testovacích produktov neprešli testom kompatibility. Medzi ďalšie testované materiály/súčiastky patrí: eloxovaný hliník, oceľ, chrómovaná oceľ, meď, mosadz, polyetylén (PE), polypropylén (PP), polystyrén (PS), polyoxymetylén (POM), polyamid (PA ABS, PVC), gumový poťah sedla, brzdy, potrubie, chladenie, vrchné skrinky, zadné svetlá, smerovky.

Balenie:

  • 1 l
CASTROL GREENTEC BIKE CLEANER