MOBIL DTE 24 ISO VG 32

Rad Mobil DTE 20 predstavuje mimoriadne kvalitné hydraulické oleje s ochranou proti opotrebeniu navrhnuté tak, aby uspokojili celý rad požiadaviek hydraulických zariadení. Hydraulický olej zaisťuje dlhú životnosť olejovej náplne aj filtrov a zaručuje tak optimálnu ochranu zariadenia, čím dochádza k zníženiu nákladov na údržbu a likvidáciu výrobkov. Oleje boli vyvinuté v spolupráci s významnými výrobcami, tak aby splňoval i najnáročnejšie požiadavky vysokotlakých hydraulických sústav, výkonných čerpadiel a zároveň aj kritické požiadavky ostatných súčastí hydraulických sústav, napr. servoventilov s tesným vymedzovaním ventilovej vôle a veľmi presných, číslicovo riadených obrábacích strojov (NC). Tieto výrobky spĺňajú najprísnejšie požiadavky celého radu výrobcov hydraulických sústav a súčastí vytvorených na základe rôznych metalurgických postupov a vznikol tak jedinečný výrobok s vynikajúcimi prevádzkovými parametrami.

Oleje radu DTE 20 sú vyrobené z vysoko kvalitných základových olejov a dokonalo stabilizovanej kombinácie aditív, ktoré neutralizuje utváranie korozívnych zložiek. Oleje sú určené do sústav pracujúcich s veľkým zaťažením, kde je potrebná silná ochrana proti opotrebeniu pomocou stabilnej hrúbky filmu. Ich zloženie umožňuje olejom pracovať i tam, kde sa všeobecne odporúčajú hydraulické oleje, ktoré ochranu proti opotrebeniu nezaručujú.

Rad hydraulických olejov Mobil DTE 20 veľmi dobre odoláva korózii a umožňuje tak predĺžiť interval výmeny oleja a olejových filtrov. Vysoká úroveň ochrany proti opotrebeniu a výborné parametre filmu zaistia dokonalú funkciu zariadenia, ktorá sa prejaví nielen menším počtom porúch, ale tiež zvýšením výrobnej kapacity. Riadená deemulgačná schopnosť umožňuje týmto olejom pracovať aj v sústavách znečistených malým množstvom vody a ľahko odlučovať veľké množstvo vody.

MOBIL DTE 24