MOBIL DELVAC MX ESP 10W-30

Späť na zoznam produktov

MOBIL DELVAC MX ESP 10W-30 je extra výkonný motorový olej zaisťujúci predĺženie životnosti motorov v najnáročnejších aplikáciách zemných a stavebných strojov a úžitkových automobilov s vynikajúcou výkonnosťou v moderných, vysoko výkonných nízkoemisných motoroch vrátane motorov pracujúcich s technológiou recirkulácie výfukových plynov (Exhaust Gas Recirculation (EGR ), selektívneho katalyzátora (SCR) v kombinácii s filtrom pevných častíc (DPF) alebo oxidačného katalyzátora (DOC). Mobil Delvac MX ESP 10W-30 je plne spätne kompatibilný a preto zaisťuje rovnako výnimočnú výkonnosť aj v starších konvenčných motoroch bez prídavných technológií na znižovanie emisií. Produkt prekračuje požiadavky API CJ-4, CI-4 PLUS a CH-4 a tiež požiadavky hlavných výrobcov motorov (Original Equipment Manufacture (OEM).

Mobil Delvac MX ESP 10W-30 je výsledkom extenzívnej vývojovej spolupráce s hlavnými výrobcami motorov a zariadení (OEM) a je odporúčaný pre použitie v širokom spektre aplikácií od najťažších zaťaženia a prevádzkových podmienok nákladnej dopravy, ťažby, stavebných a poľnohospodárskych strojov. Tento produkt zaisťuje výnimočnú ochranu motora v najnáročnejších aplikáciách výrobcov vrátane Caterpillar, Cummins, Detroit Diesel, Mack, Navistar, Volvo a ďalších. Mobil Delvac MX ESP 10W-30 tiež spĺňa špecifikáciu API SM pre zážihové motory a zmiešané flotily.

Mobil Delvac MX ESP 10W-30 je formulovaný na základe technológie aditív Trimer a zmiešaného detergentného systému na zabezpečenie najvyššej výkonnosti ako v nových aj starších motoroch. Vynikajúca odolnosť proti zvyšovaniu viskozity nárast obsahu sadzí a výnimočná TBN stabilita zaisťujúce predĺženú životnosť oleja a najdlhšia výmenné lehoty. Najmodernejšia technológia produktu Mobil Delvac MX ESP 10W-30 zaisťuje tiež výnimočnú oxidačná odolnosť, zníženie spotreby oleja, vynikajúcu ochranu proti abrazívnemu opotrebeniu, korózii a vysokoteplotným usadeninám.

MOBIL DELVAC MX ESP 10W-30