MOBIL 1 ESP FORMULA 5W-30

Späť na zoznam produktov

MOBIL 1 ESP FORMULA 5W-30 je moderný výkonný syntetický motorový olej navrhnutý tak, aby poskytoval mimoriadny čistiaci účinok, ochranu pred opotrebovaním a celkový výkon. MOBIL 1 ESP FORMULA 5W-30 bol odborne navrhnutý tak, aby pomáhal predĺžiť životnosť a udržiaval efektivitu systému redukcie emisií vo vozidlách s benzínovými tak aj s naftovými motormi.

MOBIL 1 ESP FORMULA 5W-30 prekračuje požiadavky na štandardy mnohých popredných automobilových výrobcov, ktoré sú vyžadované pri modernejších naftových a benzínových motoroch osobných vozidiel. MOBIL 1 ESP FORMULA 5W-30 je odporúčaný pre všetky typy moderných automobilových motorov, najmä pre vysoko výkonné zážihové a vznetové motory, používané v najnovších osobných automobiloch, SUV a ľahkých úžitkových vozidlách.

MOBIL 1 ESP FORMULA 5W-30 je obzvlášť vhodný do extrémnych podmienok, kde klasické oleja nestačia. MOBIL 1 ESP FORMULA 5W-30 nie je odporúčaný do dvojdobých alebo do leteckých motorov, ak to nie je priamo schválené od výrobcu.

MOBIL 1 ESP FORMULA 5W-30