MOBIL 1 FS 0W-40

Späť na zoznam produktov

MOBIL 1 FS 0W-40 je plne syntetický motorový olej najvyššej kvality, ktorý poskytuje motore maximálne čistiace schopnosti, ochranu proti opotrebeniu a celkovo zlepšuje jeho chod. Koncepcia European Car Formula (NA) alebo Protection Formula (EU) uplatnenej v oleji MOBIL 1 FS 0W-40 prekračujú požiadavky noriem popredných priemyselných výrobcov a výrobcu moderných zážihových a vznetových automobilových motorov.

Olej MOBIL 1 FS 0W-40 sa osvedčili u závodných automobilov, preto si tieto oleje vyberajú automobilový pretekári série NASCAR. MOBIL 1 FS 0W-40 poskytuje kvalitnú ochranu aj tam, kde bežné oleja zlyhávajú a je ideálny pre všetky typy vozidiel, ktoré sa používajú na celom svete. Niektorí výrobcovia najvýkonnejších vozidiel, napríklad Mercedes Benz AMG, Porsche a Aston Martin si olej MOBIL 1 FS 0W-40 vybrali ako prvonáplň.

MOBIL 1 FS 0W-40 je vyrobený na základe špeciálne patentovanej zmesi syntetických základových zložiek najvyššej kvality v kombinácii s technológiou Supersyn, ktorá predstavuje v súčasnosti najprogresívnejšiu dostupnú technológiu aditív. Široké rozpätie viskozity oleja MOBIL 1 FS 0W-40 poskytuje motoru neprekonateľnú ochranu a ponúka úsporu paliva.

MOBIL 1 FS 0W-40 uľahčuje štartovateľnosť motora v arktických podmienkach a zároveň odstraňuje úsady, kaly a laky, ktoré sa v motoroch tvoria pri vysokých teplotách. Parametre oleja prekračujú požiadavky všetkých globálnych odborových noriem a popredných výrobcov motorov vytvárajú rezervu výkonu, ktorá umožňuje prevádzku oleja MOBIL 1 FS 0W-40 aj tam, kde bežné oleja zlyhávajú.

MOBIL 1 FS 0W-40