MOBIL 1 FS X2 Rally Formula 5W-50

Späť na zoznam produktov

MOBIL 1 FS X2 Rally Formula 5W-50 je syntetický motorový olej najvyššej výkonnostnej triedy, ktorý motoru poskytuje maximálnu ochranu proti opotrebovaniu. Koncepcia Rally Formula uplatnená v oleji MOBIL 1 FS X2 Rally Formula 5W-50 prekračuje požiadavky odborových noriem a nároky výrobcov výkonných preplňovaných (turbodúchadlom aj kompresorom) zážihových a vznetových motorov s technológiu viacventilového vstrekovania.

MOBIL 1 FS X2 Rally Formula 5W-50 je obzvlášť vhodný pre vysoké rýchlosti a náročné podmienky spojené s jazdou štýlom "brzda - plyn". Či už v prevádzke alebo pri závodoch, MOBIL 1 FS X2 Rally Formula 5W-50 vždy poskytuje mimoriadnu kvalitu a výborné mazacie vlastnosti.

Olej MOBIL 1 FS X2 Rally Formula 5W-50 je zostavený zo špeciálnej patentovanej zmesi syntetických základových zložiek najvyššej kvality v kombinácii s technológiou Supersyn, čo je v súčasnosti najprogresívnejšia dostupná technológia aditív. Spojenie vysokej viskozity oleja MOBIL 1 FS X2 Rally Formula 5W-50 s touto technológiou ponúka flexibilnú ochranu motora a nájde uplatnenie v mnohých prevádzkových podmienkach.

Tento olej prekračuje náročné požiadavky odborových noriem a je schválený niekoľkými významnými výrobcami automobilov ako prevádzkové náplne. Automobily s olejom MOBIL 1 FS X2 Rally Formula 5W-50 pracujú spoľahlivo a nezávisle na prevádzkových podmienkach alebo starobe.

MOBIL 1 FS X2 Rally Formula 5W-50 je odporúčaný do všetkých typov motorov, najmä do výkonných preplňovaných benzínových a dieselových motorov osobných automobilov, dodávok a ľahkých nákladných automobilov s viacventilovou technikou vstrekovania paliva. Olej MOBIL 1 FS X2 Rally Formula 5W-50 je vhodný do všetkých typov náročných aplikácií, najmä do náročných podmienok diaľničného a mestského prostredia.

MOBIL 1 FS X2 Rally Formula 5W-50