SHELL RIMULA R5 LE 10W-30

Späť na zoznam produktov

SHELL RIMULA R5 LE 10W-30 Energised Protection využíva "Low-SAPS" aditivačnú technológiu pre zvýšenie kompatibility s najnovšími systémami na úpravu výfukových plynov a súčasne znižuje spotrebu paliva. Ochrannú silu oleja zlepšuje použitie základového oleja na báze syntetickej technológie, ktorý zvyšuje aktivitu aditív o zabezpečuje zníženie spotreby paliva bez obmedzenia životnosti jednotlivých komponentov.

Zlepšená formulácia s nízkou tvorbou popola pomáha predchádzať predčasnému blokovaniu a zničeniu zariadení na úpravu výfukových plynov, zároveň im umožňuje plnenie emisných limitov a efektívne využitie paliva.

Vďaka použitiu základových olejových zložiek na báze syntetickej technológie poskytuje Shell Rimula R5 LE zlepšenie studených štartov a zníženie spotreby paliva, tým šetrí peniaze bez kompromisov v ochrane motora a životnosti.

Shell Rimula R5 LE preukázateľne poskytuje ochranu a požadovanú výkonnosť v moderných vysokovýkonných dieselových motoroch od výrobcov z Európy ako sú Mercedes-Benz a MAN a iných ktorí vyžadujú oleje špecifikácie ACEA CJ-9.

SHELL RIMULA R5 LE 10W-30