SHELL RIMULA R5 LE 10W-40

Späť na zoznam produktov

SHELL RIMULA R5 LE 10W-40 Energised Protection využíva "Low-SAPS" aditivačnú technológiu pre zvýšenie kompatibility s najnovšími systémami na úpravu výfukových plynov a súčasne znižuje spotrebu paliva. Ochrannú silu oleja zlepšuje použitie základového oleja na báze syntetickej technológie, ktorý zvyšuje aktivitu aditív čo zabezpečuje zníženie spotreby paliva bez obmedzenia životnosti jednotlivých komponentov.

Zlepšená formulácia s nízkou tvorbou popola pomáha predchádzať predčasnému blokovaniu a zničeniu zariadení na úpravu výfukových plynov, zároveň im umožňuje plnenie emisných limitov a efektívne využitie paliva.

Vďaka použitiu základových olejových zložiek na báze syntetickej technológie poskytuje Shell Rimula R5 LE zlepšenie studených štartov a zníženie spotreby paliva, tým šetrí peniaze bez kompromisov v ochrane motora a životnosti.

Shell Rimula R5 LE preukázateľne poskytuje ochranu a požadovanú výkonnosť v moderných vysokovýkonných dieselových motoroch od výrobcov z Európy ako sú Mercedes-Benz a MAN a iných ktorí vyžadujú oleje špecifikácie ACEA CJ-9.

SHELL RIMULA R5 LE 10W-40