SHELL RIMULA R6 M 10W-40

Späť na zoznam produktov

SHELL RIMULA R6 M 10W-40 predtým SHELL RIMULA ULTRA 10W-40 je kombináciou plne syntetických základových olejov a vylepšených aditív v oleji SHELL RIMULA R6 M vzniká flexibilný olej, ktorý sa dokáže prispôsobovať meniacim sa potrebám pri nasadení v širokej škále aplikácií a v rôznych typoch vozidiel pre diaľkovú dopravu. Ponúka tak skvelú príležitosť vedúcim pracovníkom na lepšiu kontrolu a zníženie nákladov na údržbu. Olej SHELL RIMULA R6 M, ktorý vyhovuje špecifikáciám na predĺžené výmenné intervaly od väčšiny výrobcov motorov, ponúka výhodu riešenia mazania jediným olejom pre mnohých prevádzkovateľov automobilových parkov s rôznymi značkami vozidiel a technológiami motorov, vrátane motorov Euro 2, 3 a niektorých motorov Euro 4. Olej Shell Rimula R6 M môže prispieť aj k vyšším úsporám paliva v porovnaní s klasickými olejmi.
Nové označenie motorového oleja SHELL RIMULA ULTRA 10W-40 je SHELL RIMULA R6 M 10W-40.

Olej SHELL RIMULA R6 M sa odporúča ako riešenie pre použitie v diaľničnej doprave a je mimoriadne vhodný pre širokú škálu aplikácií v oblasti nákladnej a verejnej dopravy pre vozidlá, v ktorých sa používajú moderné motory s nízkymi emisiami od spoločností Mercedes-Benz a MAN. Olej SHELL RIMULA R6 M okrem toho spĺňa alebo prekonáva požiadavky na výkonnosť aj u ďalších európskych výrobcov, ako sú napríklad spoločnosti Volvo, Renault, DAF, Scania a Iveco, ako aj požiadavky spoločností Cummins, Mack a mnohých japonských výrobcov motorov. Používanie tohto oleja s motormi Caterpillar sa neodporúča.

Na dosiahnutie lepšej výkonnosti a ochrany najmodernejších motorov s nízkymi emisiami, najmä pre motory s filtrami pevných častíc (DPF), odporúčame používať naše vylepšené nízkoemisné oleje SHELL RIMULA R6 LM/LME.

SHELL RIMULA R6 M 10W-40