SHELL RIMULA R6 MS 10W-40

Späť na zoznam produktov

SHELL RIMULA R6 MS 10W-40 je motorový olej vyrobený s modernými multifunkčnými aditívami a plne syntetickým základným olejom, ktorý poskytuje ochranu za akýchkoľvek jazdných podmienok. Tento vzorec umožňuje, aby sa olej používal v predĺžených intervaloch, čo môže viesť k zníženiu nákladov na údržbu. Olej poskytuje vynikajúcu ochranu pred opotrebovaním spôsobeným ukladaním sadzí, usadeninami v piestoch a motoroch a znižuje spotrebu paliva. Shell Rimula R6 MS je vhodný pre väčšinu motorov bez filtrov častíc Euro IV a Euro V, ako aj motorov Euro VI Scania.

Shell Rimula R6 MS 10W-40 je vhodný pre predĺžené intervaly výmen popredných výrobcov motorov, ako sú Mercedes-Benz, MAN, DAF, Volvo a iné.

Shell Rimula R6 MS 10W-40 spĺňa požiadavky väčšiny európskych výrobcov motorov Euro 2.3. Je tiež vhodný pre väčšinu motorov bez filtrov častíc Euro IV a Euro V, ako aj motorov Euro VI Scania. Pre lepší výkon a ochranu najnovších motorov s nízkymi emisiami odporúčame používať oleje pre filtre pevných častíc určené.

SHELL RIMULA R6 MS 10W-40