TOTAL QUARTZ INEO FIRST 0W-30

Späť na zoznam produktov

TOTAL QUARTZ INEO FIRST 0W-30 je motorový olej používaný v PSA pre prvé plnenie motorov vozidiel PEUGEOT a CITROEN a je doporučený pre servisné plnenie týchto vozidiel.

Technológia TOTAL QUARTZ INEO FIRST 0W-30 podporuje riadenú kontrolu emisií a poskytuje vynikajúcu ochranu motora voči opotrebeniu a tvorbe usadenín. Nízkopopolnatá formulácie oleja «Low SAP» zaisťuje dlhodobú spoľahlivú funkciu prídavných zariadení na riadenie a minimalizáciu produkovaných emisií.

TOTAL QUARTZ INEO FIRST 0W-30 podporuje úsporu paliva, a to aj bez nutnosti zmeny štýlu jazdy (olej zaisťujúci požiadavky spoľahlivého mazania počas celého roka - diaľnice, mestskú a prímestskú prevádzku, športové jazda ...)

TOTAL QUARTZ INEO FIRST 0W-30 je olej špeciálne doporučený pre vozidlá PSA s motormi HDI používajúci technológie Start & Go. a hybridné systémy vyžadujúce oleje novej generácie.

Výhody:

  • znižuje negatívny vplyv na životné prostredie: podľa testu M111 FE znižuje spotrebu paliva o 3,33% a podľa testu NEDC o 4,2% voči olejom 5W-40 ACEA A3/B4 (test pre meranie emisií CO2).
  • optimalizuje účinnosť a predlžuje životnosť 3-cestných katalyzátorov a časticových filtrov, vykazuje nižší obsah anorganických a kovových komponentov (minimalizuje zanášanie filtrov anorganickými časticami), podporuje nižšie emisie (NOx, HC, CO častice)
  • umožňuje najlepšiu možnú ochranu motora voči opotrebeniu a tvorbe usadenín
  • so špeciálnymi aditívami umožňuje ľahké zimné štarty (úspešne vykonané štarty až do -40°C). Zaisťuje trvalú ochranu a čistotu súčastí spaľovacieho priestoru
  • vyhovuje najprísnejším požiadavkám PSA na predĺžené servisné intervaly údržby - výmeny olejov by mali byť v súlade s odporúčaniami výrobcu
TOTAL QUARTZ INEO FIRST 0W-30