TOTAL DYNATRANS VX FE

Späť na zoznam produktov

TOTAL DYNATRANS VX FE je vysoko výkonný olej na báze syntetickej technológie určený pre nápravy stavebných strojov a hydraulických systémov poľnohospodárskych strojov. Bol vyvinutý špeciálne pre prevodovky s mokrými brzdami vyžadujúce API GL-4 mazivá pre vozidlá prevádzkované v teréne (stavebné a poľnohospodárske stroje ...).

TOTAL DYNATRANS VX FE je dokonale prispôsobený prevodom požadujúcim mazivá API GL-4 UTTO ("Universal Tractor Transmission Oil"). Určený na mazanie hydrulických systémov, posilňovačov riadenia a vývodových hriadeľov s mokrými spojkami. Vykazuje výnimočné vlastnosti pri nízkych teplotách chráni trecie brzdy pred zalepením) a tiež pri vysokých teplotách (zabraňuje vibráciám a nadmernému preklzovaniu).

TOTAL DYNATRANS VX FE je odolný voči veľkým zaťaženiam, čím predlžuje životnosť prevodov a hydraulických komponentov. Jeho reologické a trecie charakteristiky založené na technológii FEUEL ECONOMY znižujú energetické straty v mazaných častiach a v konečnom dôsledku znižujú aj spotrebu paliva.

TOTAL DYNATRANS VX FE