CASTROL VECTON LONG DRAIN 10W-40 LS

Späť na zoznam produktov

CASTROL VECTON LONG DRAIN 10W-40 LS je syntetický motorový olej typu Low SAPS. Je formulovaný s použitím unikátnej technológie System 5 TechnologyTM pre výmenné intervaly až do 100 000 km v najmodernejších motoroch európskych výrobcov nákladných automobilov, ktoré sú vybavené systémom následnej úpravy výfukových plynov, vrátane filtra pevných častíc (DPF).

Castrol Vecton Long Drain 10W-40 LS je navrhnutý pre použitie v najnovších nízko emisných motoroch Euro 4 a Euro 5 nákladných automobilov a autobusov, predovšetkým v tých, kde výrobca predpisuje motorový olej typu Low SAPS. Tento olej môže byť tiež použitý v starších typoch nákladných automobilov a autobusov, poľnohospodárskej a stavebnej technike, podľa schválených špecifikácií

Castrol Vecton Long Drain LS 10W-40 je schválený podľa špecifikácií Mercedes Benz, MAN, Renault, Volvo a Deutz pre výmenný interval až do 100 000 Km v závislosti na požiadavke výrobcu motora. Konkrétny výmenný interval závisí na type motora, prevádzkových podmienkach, servisnej histórii, použití vstavanej diagnostiky a na kvalite paliva.

CASTROL VECTON LONG DRAIN 10W-40 LS