MOBIL DELVAC MX ESP 15W-40

Späť na zoznam produktov

MOBIL DELVAC MX ESP 15W-40 je extra výkonný motorový olej zaisťujúci predĺženie životnosti v najnáročnejších aplikáciách s vynikajúcou výkonnosťou v moderných, vysoko výkonných nízkoemisných motoroch vrátane motorov pracujúcich s technológiou recirkulácie výfukových plynov (Exhaust Gas Recirculation (EGR), selektívneho katalyzátora (SCR) v kombinácii s filtrom pevných častíc (DPF) a alebo oxidačného katalyzátora (DOC). Mobil Delvac MX ESP 15W-40 je plne spätne kompatibilný a preto zabezpečuje rovnako výnimočnú výkonnosť aj v starších konvenčných motoroch bez prídavných technológií na znižovanie emisií.

Olej MOBIL DELVAC MX ESP 15W-40 prekračuje požiadavky API CJ-4, CI-4 PLUSand CH-4 a tiež požiadavky hlavných výrobcov motorov (Original Equipment Manufacture (OEM). Mobil Delvac MX ESP 15W-40 je výsledkom extenzívnej vývojovej spolupráce s hlavnými výrobcami motorov a zariadení (OEM) a je odporúčaný pre použitie v širokom spektre aplikácií od najťažších zaťažení a prevádzkových podmienok nákladnej dopravy, ťažby, stavebných a poľnohospodárskych strojov. Tento produkt zaisťuje výnimočnú ochranu motora v najnáročnejších aplikáciách výrobcov Caterpillar, Cummins, Detroit Diesel, Mack, Mercedes-Benz, Navistar, Volvo a ďalších. Mobil Delvac MX ESP 15W-40 tiež spĺňa špecifikáciu API SM pre zážihové motory pre zmiešané vozové parky.

MOBIL DELVAC MX ESP 15W-40 je formulovaný na základe technológie aditív Trimer a zmiešaného detergentného systému na zabezpečenie najvyššej výkonnosti ako v nových tak aj starších motoroch. Vynikajúca odolnosť proti zvyšovaniu viskozity nárastom obsahu sadzí a výnimočná TBN stabilita zaisťuje predĺženú životnosť oleja a najdlhšie výmenné intervaly. Najmodernejšia technológia produktu Mobil Delvac MX ESP 15W-40 zabezpečuje tiež výnimočnú oxidačnú odolnosť, zníženie spotreby oleja, vynikajúcu ochranu proti abrazívnemu opotrebeniu, korózii a vysokoteplotným usadeninám

MOBIL DELVAC MX ESP 15W-40