SHELL CORENA S4 R 68

Späť na zoznam produktov

SHELL CORENA S4 R 68 je prémiový syntetický olej obsahujúci unikátne vysoko výkonné prísady. Je formulovaný na zabezpečenie spoľahlivého mazacieho výkonu rotačných a skrutkových vzduchových kompresorov. Vďaka moderným prísadám poskytuje spoľahlivú ochranu a zabezpečuje stály výkon kompresorov pracujúcich s teplotou na výtlaku presahujúcu 100 °C a s tlakmi nad 25 barov, pri výmennom intervale oleja do 12.000 hodín.

SHELL CORENA S4 R 68 je kompresorový olej vytvorený na báze PAO, najmä použiteľný v prostredí vystavenom vysokým teplotám a sťaženým prevádzkovým podmienkam. Vďaka špeciálnemu vývoju a výberu základového oleja a účinných prísad ponúka tento produkt výborné úžitkové vlastnosti. Tvorba karbonizačných zvyškov na ventiloch, v medzichladičoch a v potrubnom vedení je do značnej miery potlačená, čo znamená minimalizáciu rizika požiarov a explózií, bezporuchovú prevádzku a tým i vylúčenie neplánovaných odstávok zariadení, vyššia hospodárnosť, nižšie prevádzkové náklady, predĺženie výmenných lehôt olejov a dlhšie intervaly údržby.

Olej sa ďalej vyznačuje veľmi účinnou ochranou proti korózii a proti opotrebovaniu, dobrou deemulgačou schopnosťou a nepatrným sklonom k ​​peneniu. Výrobok je bezpečný pre väčšinu bežne používaných tesniacich materiálov. Kompresorový olej Shell Corena S4 R 68 je klasifikovaný ako olej DAJ podľa ISO 6743/3A.

SHELL CORENA S4 R 68